Praca w Grupie ATNT

Przede wszystkim gratulujemy! Skoro już tutaj trafiłeś zapewne pomyślałeś o nawiązaniu z nami współpracy. Pozwól, że przedstawimy Ci pokrótce jak ona wygląda.


Przede wszystkim, aplikując do danego działu lub na stanowisko (Dział Administracji, Dział Prawny i Księgowy, IT HelpDesk, Dział DSM, Dział DCC, Project Manager)  zawsze czeka Cię rozmowa z Twoim przełożonym/przełożoną. Pamiętaj o odpowiednim nastawieniu. Nie denerwuj się – wszyscy przez to przechodziliśmy!

 

Następnie, po przejściu rozmowy kwalifikacyjnej i pozytywnej ocenie Twojej osoby, zaprosimy Cię do odbycia szkoleń z obowiązujących w firmie procedur, między innymi w zakresie obrony danych osobowych oraz wiedzy poufnych.

 

Dalej w tym momencie tylko nauczanie z wyniku i rzemiosło. Dużo rozprawy. Trudnej, stresującej, często u dołu presją terminu. W zamian eskortujemy Ci tylko sowite uposażenie. I usatysfakcjonowany. Dużo radości.

 

Również co? Wchodzisz w to i wywołasz wyzwanie?

 

Wiedziałem! Kompetentnie Cię dysponować w bandzie!

 

Podsumowując, dlaczego rzemiosło w Grupie ATNT?

 

  • My stwarza idealne warunki kariery zawodowego również osobistego. Donosimy Ci darmowe szkolenia w centrali względnie w blokach.
  • To dla Cię budujemy sklejkę e-learningową ppe systemem usług edukacyjnych w zakresie m. in. soft skills, nadzorowania czasem również stresem.
  • oferujemy de facto elastyczny frazeologizm pracy (też byliśmy studentami)
  • stabilne i wzięte warunki rozprawy i raty
  • łopatologiczne warunki awansu
  • wielkoduszną atmosferę